pic news7

Dava ve Uyuşmazlıkların Çözümü

IC Hukuk Bürosu/Counsellors, sözleşme, haksız fiil ve diğer ihtilaflarda; birleşmeler, ürün sorumluluğu, satın alma konuları, rekabet, iflas ve aciz durumlarına kadar müvekkillerin dava takibi ve tahkim yargılamalarında hizmet vermektedir.

Pratikte edinilen tecrübe ile teoriye olan hakimiyetimizin birleşimi, dava ve icra süreçlerinde bizi farklı kılan niteliklerden birisidir. IC Hukuk Bürosu/Counsellors, sözleşme, haksız fiil ve diğer ihtilaflarda; birleşmeler, ürün sorumluluğu, satın alma konuları, rekabet, iflas ve aciz durumlarına kadar müvekkillerin dava takibi ve tahkim yargılamalarında hizmet vermektedir.

Ekibimiz, hem davacı/müşteki hem de davalı tarafında yer alarak dava dosyalarını hazırlamak ve her derece mahkemedeki duruşmalara katılmak suretiyle dava ve icra takibini gerçekleştirmektedir. Ayrıca, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken durumlarda ihtiyati tedbir ve ihtiyati haciz gibi hukuki müesseselere başvurulmaktadır.

Bunlara ilaveten uluslararası ve yerel tahkim alanlarında, farklı olarak, sahip olduğumuz deneyim ve bilgi bizi bu alanda farklı kılmaktadır.